
Uw emoties, onze motor !

Uw emoties, onze motor !
Het motto van het Circuit : het publiek is onze baas. En daarom werken we hard om u nieuwe diensten aan te bieden tijdens het seizoen 2017 en de daaropvolgende seizoenen.
We staan op een keerpunt in de wereld van de automobielsport, maar ook voor wat betreft het toerisme. Het virtuele neemt een steeds grotere plaats in. E-games, apps, virtuele bezoeken, 360° video’s, camera’s aan boord, alles wordt in het werk gesteld om u nieuwe ervaringen te laten beleven!
Het is ons doel om het publiek meer diensten aan te bieden en u een uitzonderlijke site te laten ontdekken, zowel op als naast de piste. Het digitale doet grenzen wegvallen, en je kan ruimtes creëren waar er nog geen zijn!
Dankzij de nieuwe digitale infrastructuren willen wij u nog meer diensten aanbieden en u nieuwe sensaties laten ontdekken ! We hebben besloten om u wifi aan te bieden, op het gehele Circuit! Er komt ook een applicatie, en dit wordt een echte schat aan informatie over het Circuit en zijn activiteiten. Bovendien kan u zich hiermee lokaliseren op de site, en nog genieten van bijkomende diensten.
Ook de piste zal “geconnecteerd” worden, en wij willen dan ook de beschikbare informatie tijdens de races verder uitbreiden. Dit zal mogelijk worden dankzij een totem, interactieve panelen of LED-panelen die zullen toelaten de wedstrijden nog beter te volgen op een groot scherm.
En we zijn ook bezig met nieuwe evenementen en nieuwe activiteiten op het Circuit : extreme sporten, wedstrijden met drones,….
Uiteraard blijft de piste zelf ons DNA, en in de komende jaren zullen we nieuwe wedstrijden verwelkomen om de reeds goed gevulde agenda compleet te maken.
Ten slotte is er nog de 100ste verjaardag van het Circuit die snel dichterbij komt. Een van onze grote projecten is ons project van geconnecteerde helmen. « Constructies » in de vorm van helmen van zo’n 50 vierkante meter zullen overal op het circuit opduiken en zo een complete toeristische route creëren. Op die manier ontdek je samen met vrienden en familie de schatten van het Circuit, zowel uit het heden, als uit het verleden.
Met deze « helmen » willen wij een deel van het virtuele territorium van het Circuit teruggeven aan jullie, want het zijn jullie herinneringen die in de helmen zullen verschijnen : foto’s, video’s, wij doen een oproep aan jullie om dit project te helpen ontwikkelen.
Dat waren in enkele woorden onze plannen voor het Circuit, onze plannen voor jullie Circuit ! En in tussentijd, aarzel niet om ons te volgen op Twitter of Facebook (@circuitspa) om meer info te ontdekken.
Nathalie Maillet namens het ganse team van het Circuit van Spa-Francorchamps.