
Einde van onze Taxi 5 wedstrijd!

Maak je gordel vast, want Taxi 5 is uitgekomen! Vanaf morgen onthullen we de winnaars van onze wedstrijd omtrent de vijfde aflevering van deze cultreeks! De film werd geregisseerd door Franck Gastambide met, onder andere, Malik Bentalha, Ramzy en de terugkeer van de bekende commissaris Gibert, vertolkt door Bernard Farcy. Klaar om naar 5dete schakelen?
Sylvain MAROT, een Parijse superagent en een uitzonderlijke chauffeur, wordt tegen zijn wil overgeplaatst naar de gemeentelijke politie van Marseille. Ex-commissaris Gibert, die burgemeester van de stad is geworden en laag scoort in de peilingen, vertrouwt hem de missie toe om de gevreesde « Italiaanse Bende » te stoppen. Deze rooft overal juwelen met behulp van hun krachtige Ferrari’s. Maar om te slagen, moet Marot samenwerken met Eddy Maklouf, achterneef van de beruchte Daniel. Maklouf is de slechtste chauffeur van Marseille en omstreken - maar de enige die de legendarische witte TAXI in handen kan krijgen.
De winnaars zullen op 8 april via mail verwittigd worden.
De tickets zijn geldig in de Belgische bioscopen waar de film geprogrammeerd staat. Enkel geldig voor de film Taxi 5, en geen mogelijkheid tot omruilen.